گونه سازی حرفه ای

یکی از بخش های با اهمیت و حساس در گریم صورت، کانتورگونه و گونه سازی است که می بایست به شکل کاملاً طبیعی و تخصصی انجام گیرد.

امروزه در بین بسیاری از خانم ها مخصوصاً افرادی که صورت گردی دارند داشتن گونه های برجسته، زیبا و بی نقص مطرح و دارای محبوبیت خاصی است به طوری که برای رسیدن به گونه های تراش خورده وجذاب برخی از اشخاص به روش هایی مانند تزریق ژل و پروتز روی آورده که طبعاً هزینه بر و ممکن است با عوارضی همراه باشند؛ اما از روش های ساده برای رسیدن به این هدف بکارگیری تکنیک آرایشی گونه سازی است که با کمک آن می توان به بهترین نحو فرم گونه ها را تغییر داد و به شکل دلخواه درآورد.

البته این کار چندان نیز راحت نبوده و تنها به زدن رژگونه ختم نمی شود به همین علت بدون آگاهی از نکات و ترفند های آن و کسب مهارت در این زمینه گرفتن نتیجه ای رضایت بخش میسر نخواهد بود.

از این رو می توان در صورت نداشتن تبحر، گریم صورت و کانتور گونه را به دست گریمور های حرفه ای سپرد و فرم صورت ایده آل تری داشت.

گونه سازی - شیرین جلالی

گونه سازی – شیرین جلالی

چگونگی آرایش و برجسته سازی گونه

گریم صورت تکنیکی است که برای آماده سازی جهت انجام میکاپ حرفه ای صورت انجام می شود. به این منظور گریم هر یک از بخش های صورت از جمله گونه ها از طریق متد های سایه روشن با استفاده از فون ها با رنگ های متفاوت برای برجسته سازی گونه ها و اصلاح فرم گونه های تخت، فرو رفته و نا متقارن انجام می گیرد.

گریم گونه ها هم مثل سایر اجزای دیگر صورت با فون زمینه شروع و به وسیله فیکساتور تثبیت می شود و نحوه انجام آن بر اساس ویژگی های چهره در هر فرد متفاوت می باشد که لازمه آن شناخت انواع مدل های صورت و مهارت در انجام کانتورینگ است.

اصلی ترین ابزار لازم برای کانتور گونه

  1. فون هم رنگ با پوست و کرم پودر پایه
  2. فون های دو درجه تیره و روشن
  3. براش و اسفنج های مناسب
  4. پودر کانتور یا برنزرها
  5. رژگونه و هایلایتر

 ضرورت و نقش گونه سازی بر زیبایی چهره

گونه های زیبا و برجسته در صورت هر فرد تا حد زیادی در طراوت و جوانی چهره او اثر دارد و با استفاده از ترفند های گریم و میکاپ می توان به گونه هایی زیبا و جذاب رسید لازم به ذکر است که اجرای تکنیکی و متبحرانه برای هر یک از اعضای صورت بسیار با اهمیت می باشد.

همین طور بدون انجام اعمال زیبایی پر ریسک با آگاهی و رعایت نکات و ترفند های گریم و گونه سازی به راحتی می توان به نتیجه ای شبیه آنها رسید.

در نتیجه

اگر در مورد گریم صورت و تکنیک های کانتور اطلاعات مفید و مختصری داشته باشید می توانید حالت صورت بهتری از همیشه ایجاد کرده و میکاپ زیبا و جذاب تری داشته باشید.

برای آشنایی با تکنیک های متعادلسازی و سایه روشن می توانید مقالات مرتبط در این زمینه را در همین سایت مطالعه فرمایید و با شیوه های آن آشنا شوید.

همچنین خانم شیرین جلالی میکاپ آرتیست و گریمور حرفه ای در تهران با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم، میکاپ و همین طور گونه سازی حرفه ای در خدمت مشتریان خود می باشد و بهترین نتیجه و رضایت را برای آنها رقم خواهد زد.

Call Now Button