دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران - شیرین جلالی

دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران - شیرین جلالی


دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی در تهران

از آنجا که هنر و حرفه آرایشگری روز به روز در حال پیشرفت و شکوفایی می باشد تقاضا نیز برای آموزش های تخصصی افزایش یافته است. به همین جهت آرایشگران و مدرسان حرفه ای و با تجربه دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران و سایر شهر ها را برگزار کرده اند و علاقه مندان با بهره مندی از آموزش ها و پشتیبانی آنها می توانند به یک میکاپ آرتیست متخصص تبدیل شوند.

آرایش اصولی و حرفه ای با هدف آماده سازی تخصصی پوست، رفع ایرادات چهره و خلق یک هنر بی عیب و نقص نیازمند مهارت آموزی در دوره های آموزشی تخصصی در سطوح پیشرفته است. که این امر در دنیای امروزی بر اساس اهمیت و گسترش این حرفه جایگاه ویژه ای دارد.

بنابر این چنانچه علاقه مند به فراگیری میکاپ با به روز ترین متد ها هستید و دوست دارید بهترین ظاهر و زیبایی بی نظیری به ارمغان بیاورید از شما دعوت می کنیم با آشنایی دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران همراه ما باشید و بهترین تصمیم را برای موفقیت در این حرفه بگیرید.

اهمیت دوره های حرفه ای میکاپ

با توجه به گستردگی سبک ها و مدل ها در این حوزه، ضروری است که آموزش ها به شکل تخصصی و اصولی صورت گیرد تا قدرت خلاقیت و توانایی افراد برای اجرای هر نوع سبکی افزایش یابد.

در حقیقت این دوره های حرفه ای است که باعث می شود تا یک میکاپ آرتیست بتواند با اجرای میکاپ خاص و فوق العاده و در عین حال طبیعی چهره ای ایده آل خلق کند. همین امر موجب رضایت کامل مشتری و موفقیت در بازار کار می شود.

دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران و بسیاری شهر های بزرگ دیگر از کامل ترین دوره ها هستند؛ که با سرفصل های جامع آموزشی کلیه اصول و ترفند های نوین را در اختیار هنرجو قرار می دهد. هنر آموزان می توانند با شرکت در این کلاس ها و به کمک مدرس حرفه ای پس از پایان این دوره ها به صورت مستقیم وارد بازار کار شوند و کسب درآمد کنند.

دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران - شیرین جلالی

دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران – شیرین جلالی

آنچه در دوره های آموزش میکاپ تخصصی می آموزیم

برخی از مباحث آموزشی گریم و میکاپ حرفه ای که جهت ایجاد کسب و کار و درآمد زایی آموزش داده می شود و توانایی هایی که پس از گذراندن این دوره ها هنرجویان کسب می کنند به شرح زیر می باشد:

 1. مهارت تحلیل چهره و شناسایی ایرادات پوست و اجزای صورت
 2. مهارت استفاده از ابزار و لوازم میکاپ در جهت رفع عیوب و فرم دهی چهره
 3. توانایی پیاده سازی تکنیک های گریم صورت ( کانتورینگ و هایلایتینگ )
 4. متد های آماده سازی پایه و زیبا سازی پوست برای میکاپ
 5. اجرای انواع سایه و گریم چشم
 6. حجم دهی لب و گونه ها
 7. توانایی قرینه سازی چهره
 8. گریم سه بعدی و پیشرفته
 9. تکنیک های لیفتینگ و جوانسازی پوست
 10. روش های بیکینگ و افزایش ماندگاری میکاپ
دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران - شیرین جلالی

دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران – شیرین جلالی

نکات قابل توجه در انتخاب کلاس آموزشی میکاپ

آموزش همراه با برنامه ریزی های دقیق اساس و پایه کشور های پیشرفته است. آموزش در حوزه گریم و میکاپ نیز دارای استاندارد های بین المللی می باشد. در این بخش برای راهنمایی شما در انتخاب بهترین و نتیجه بخش ترین کلاس میکاپ و آموزش گریم صورت از مبتدی تا پیشرفته به ذکر چند نکته در مورد این استاندارد ها خواهیم پرداخت:

 1. دوره های آکادمیک آموزش گریم و میکاپ باید به صورت پیوسته از سطوح مقدماتی تا پیشرفته باشد تا وقفه ای بین این دوره ها ایجاد نگردد.
 2. آموزش ها می بایست توسط مدرسین و اساتیدی که دارای سوابق تحصیلی مرتبط با این حرفه، سابقه تدریس در کلاس های خصوصی و گروهی، فعالیت های حرفه ای و رزومه خوب هستند برگزار گردد.
 3. کلاس های آموزشی باید با رعایت گذراندن پیش نیاز و هم نیاز ها تشکیل شده باشند. چرا که هنرجو می بایست در ابتدا از مهارت چهره شناسی شناخت پیدا کند تا بتواند عیوب مختلف صورت را به خوبی و اصولی برطرف نماید.
 4. در نظر داشته باشید که سر فصل های این رشته از مبتدی تا پیشرفته باید منطبق با حرفه و به شکل اجرایی طراحی و تدوین شده باشد.
 5. توجه داشته باشید که دوره های آموزشی جامع گریم و میکاپ صورت از مبتدی تا سطوح پیشرفته به صورت دوره های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت دسته بندی می شوند. در ابتدای کار دوره های کوتاه مدت پنج الی شش ماهه برای ورود به بازار کار مناسب می باشد.

دوره های بلند مدت دانشگاهی کاربرد کمی در ایران داشته و ضمن خستگی برای هنرجو ممکن است آن را از هدف اصلی دور نماید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

میکاپ یکی از ارکان اصلی سالن های زیبایی است و نیاز هر سالن زیبایی یک میکاپ آرتیست حرفه ای می باشد. از این رو  اهمیت آموزش های درست و تخصصی مشخص می شود.

از طرفی پیدا کردن مدرس یا آموزشگاهی که آموزش های کاربردی میکاپ را با بهترین کیفیت به هنرجویان خود ارائه دهد بسیار مهم است. زیرا هنری که از خود نشان می دهید می تواند موجب پیشرفت در کسب و کار، رضایت مشتری و در نتیجه افزایش درآمد شما شود.

در این راستا با توجه به اهمیت میکاپ و انجام میکاپ حرفه ای پیشنهاد ما به شما بانوان گرامی برای کسب مهارت در دوره آموزش میکاپ تخصصی در تهران ، خانم شیرین جلالی می باشد.

شیرین جلالی مدرس و متخصص میکاپ و گریم در تهران با بیش از یک دهه سابقه با ارائه به روز ترین روش های آرایشی و استفاده از برندهای شناخته شده و با کیفیت در سایت خود خدمات آرایشی متنوعی را ارائه می دهد و با اجرای میکاپ حرفه ای رضایت مندی را برای مشتریان خود به ارمغان خواهد آورد.

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و شرکت در دوره آموزش میکاپ حرفه ای در تهران توسط خانم شیرین جلالی و کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی ایشان در سایت تماس حاصل نموده و خدمات خود را به بهترین شکل و با ضمانت دریافت کنند.

ضمن سپاس از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید منتظر نظرات شما هستیم.

نویسنده : فریبا ایرانفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button