کوچک تر کردن بینی در گریم صورت

بینی به عنوان یکی از مهمترین و حساس ترین اجزای صورت تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت چهره دارد به همین علت اصلاح فرم و کوچک تر کردن بینی بسیار حائز اهمیت می باشد.

افراد زیادی هستند که از فرم یا اندازه بینی خود راضی نبوده و دوست دارند تغییری در آن ایجاد کنند تا چهره زیبا و جذاب تری داشته باشند؛ این معضل در بین خانم ها بخصوص جوانان بیشتر دیده می شود تا جایی که به کمک اعمال جراحی زیبایی فرم بینی خود را اصلاح می کنند.

اما کسانی که به دلیل دشواری و هزینه بر بودن، ترس از جراحی، ریسک بالا و رضایت بخش نبودن نتیجه عمل تمایل به انجام چنین اعمالی ندارند و به دنبال رفع عیوب موجود در بینی خود بدون استفاده از این روش هستند می توانند با استفاده از شیوه ها و ترفند های میکاپ به کوچک تر کردن بینی و پوشاندن عیوب آن بپردازند و به چهره مورد علاقه خود در مهمانی ها و مکان های مختلف دست پیدا کنند.

کوچک تر جلوه دادن بینی از طریق تکنیک کانتورینگ

برای متعادلسازی هر یک از اجزای صورت می توان از متدهای گریم و کانتورینگ بهره گرفت. اصلاح حدودی فرم بینی که در مرکزیت صورت قرار دارد و از دغدغه های مهم خانم ها به شمار می رود نیز از این قاعده مستثنا نبوده و برای نرمال سازی و فرم دهی آن می توان از تکنیک های سایه روشن در گریم آن استفاده کرد.

کوچک تر کردن بینی و گریم آن با تکنیک های کانتورینگ  یکی از شیوه های ساده و کم هزینه ای است که با استفاده از فوندیشن های تیره و روشن و یک پالت رنگ مخصوص انجام می گیرد و مختص انواع بینی ها با هر فرمی می باشد چرا که رنگ ها در گریم نقش مهمی را ایفا می کنند و می توان با بهره گیری درست از آنها هر نوع بینی را به فرم دلخواه رساند.

کوچک تر کردن بینی - شیرین جلالی

کوچک تر کردن بینی – شیرین جلالی

مزیت های گریم بینی

  1. اصلاح فرم بینی با هر شکلی بدون نیاز به اعمال جراحی و عوارض آن
  2. به حد اقل رساندن عیوب و نرمال سازی بینی
  3. راه حلی ایده آل و ارزان برای برطرف کردن نواقص اجزای صورت
  4. قابل اجرا برای انواع فرم های بینی
  5. زیباتر به نظر رسیدن در مجالس و مهمانی ها

 چگونگی کانتور صحیح بینی

کانتورینگ بینی کار بسیار حساس و مهمی است که اگر به صورت اصولی انجام نشود موجب می شود تا کل میکاپ جلوه بدی به خود بگیرد.

به طور کلی کانتور بینی با کشیدن دو خط موازی تیره در دو طرف بینی و روشن کردن بین و بیرون این دو خط انجام می گیرد تا به نظر برسد که به همان اندازه صاف و باریک است اما گریم بینی روش ها و مراحل مختلف و یک سری نکات و ریزه کاری هایی دارد که برای داشتن یک کانتور حرفه ای و درست باید آنها را در نظر گرفت و با دقت و مهارت لازم در این زمینه به آن پرداخت که این امر به هنر و استعداد گریمور بستگی دارد.

در ابتدا می بایست با توجه به نوع پوست، رنگ مناسب برای کانتور و فرم بینی و تشخیص آن، که در هر فرد متفاوت می باشد به شناسایی عیوب موجود در آن پرداخت سپس با بکارگیری متدهای متناسب با هر فرم از بینی حالت و شکل بهتری به آن بدهید.

پیشنهاد ما

بانوان زیبا و خوش سلیقه ای که تمایل دارند میکاپی جذاب داشته و به بهترین نحو ممکن مشکلات احتمالی در صورت خود را به روش های ساده ای مانند گریم رفع کنند می توانند با بهره گیری از هنر مجرب ترین میکاپ آرتیست ها به زیبایی طبیعی و ایده آل خود برسند.

در این راستا سرکار خانم شیرین جلالی یکی از میکاپ آرتیست ها و گریمور های حرفه ای در تهران با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم و میکاپ حرفه ای در خدمت مشتریان خود می باشد و بهترین نتیجه و رضایت را برای آنها رقم خواهد زد.

Call Now Button