ارائه خدمات زیر سازی پوست

در بسیاری از موارد پیش آمده که دیده ایم عزیزانی به ما مراجعه میکنند و می گویند فلان آرایش به من نمی آید یا اصلاً روی پوست من خوب نیست ، در صورتیکه زیرسازی پوست روی صورت آنها انجام نشده است  ، به همین جهت است که میگوییم میکاپ آرتیست های حرفه ای و مجربی را انتخاب کنید تا مدتها از تجربیات آنها بهره مند و از آرایش خود لذت ببرید.

اندکی فرصت بگذارید و با ما تا پایان مطالعه این بخش از خدمات مان همراه باشید

زیرسازی پوست - شیرین جلالی

آموزش زیرسازی پوست همراه با شیرین جلالی

10 اقدام اساسی برای زیرسازی پوست

1- مراجعه به میکاپ آرتیست خوب

با توجه به اینکه زیر سارزی پوست یکی از اقدامات مهم در میکاپ صورت و پوست می باشد حتماً قبل از اقدام به زیرسازی پوست از میکاپ آرتیست خود مطمئن گشته و بنا به تجربیات ایشان اقدام به زیرسازی پوست خود انجام دهید.

2-استفاده از لایه بردار

شاید برای خیلی از شما عزیزان پیشامد کرده باشد صورتتان را آرایش کردید و ساعتهای بعد کرم پودر روی صورتتان پخش میشود یا پوست پوست به نظر میرسد، برای اینکه پوست ما همیشه شفافیت داشته باشد و آرایش پوست به خوبی بنشیند لایه برداری صورت انجام دهید.

ببینید دوستان عزیز پوست مدام در حال تولید کلاژن است و بهتر است کاری کنیم سلولهای مرده از بین بروند و پوستمان همیشه طراوت داشته باشد

پیشنهاد ما به شما اینست که دست کم هفته ای یکبار لایه برداری را انجام دهید .

3- رطوبت کافی برای پوست

 سعی کنید هروز از مرطوب کننده خوب و مناسب پوستتان استفاده کنید تا پوست شما رطوبت کافی را داشته باشد و اینکار هم ، نوعی ماساژ است بروی پوست و هم ، پوست خود را زنده تر میکنید وباعث گردش خون در پوست میشوید  .

خیلی هم اینکار زمان بر نیست ، بنابراین با کارهای خیلی کوچک پوستتان را تقویت میکنید و خود را آماده آرایش کردن می کینید .

4- مقداری زمان دهید

 پس از استفاده از کرم مرطوب کننده مقداری صبر کنید تا کرم کاملاً جذب صورتتان شود .

5- استفاده از پرایمر

 یکی از دلایلی که آرایش به صورت ما ، ماندگار نیست ، اینست که از پرایمر استفاده نکرده ایم و فقط در ساعتهای کمی آرایش خوب به نظر میرسد .

پس از انجام سه مرحله بالایی حتما از پرایمر استفاده کنید که عمر زیبایی برایتان بیشتر شود و مدت های طولانی از آرایش خود لذت ببرید .

6- استفاده از لوازم آرایش مناسب

 برای اینکه این مرحله را انجام دهیم استفاده از یک کرم پودر ی که مناسب پوست شماست بسیار موثر است ، اگر لوازم آرایشی که مناسب پوستتان نباشد را انتخاب کنید ، همه موارد بالا از بین میرود و در حقیقت مراحل ابتدایی آرایش خود را نشان نمی دهد .

7- استفاده رنگ مناسب لوازم آرایشی

 هیچ وقت کرم پودری که با صورتتان خیلی تناقض دارد را انتخاب نکنید چون ، در آرایش کردن شما تفاوت شایانی دارد رنگی که استاندارد است اینکه باید یک یا دو درجه از پوستتان تیره تر یا روشن تر باشد .

8- استفاده از بهترین لوازم آرایشی

یکی از نکاتی در آرایش کردن شما موثر اینست که لوازم آرایشی از کیفیت بالای بهره مند باشد حتی پدی که انتخاب می کنید را سعی کنید با بهترین کیفیت بخرید مواد آرایشی در آرایش کردن نقش بسزایی دارد .

9- استفاده از کانسیلر

بعد از اینکه کاملا پوست خود را با کرم پودر پوشاندید حالا باید سراغ آن بروید که نواحی که تیره هستند را با کانسیلر بپوشانید تا آرایش چشمانتان زیبا به نظر برسد

10- استفاده از فیکساتور 

بعد از اینکه زیر سازی و میکاپ صورت را انجام دادید از یک فیکساتور خوب استفاده کنید که ما برای ماندگاری بالای آرایش از فیکساتور mac  و یا ست فیکساتور – Laura Mercier  استفاده میکنیم که آرایش را در بهترین حالت ممکن در بیشترین ساعت نگه میدارد و لحظه به لحظه بر جذابیت آرایشتان می افزاید .

تثبیت آرایش - شیرین جلالی

ست فیکساتور – Laura Mercier

پیشنهاد ما به بانوان گرامی

با توجه به مواردی که در  این بخش گفتیم اگر خواهان آن هستید که آرایش صورتتان به زیبایی هرچه تمام تر انجام شود حتما زیر سازی پوست را انجام دهید تا از  آرایش خود لذت کافی را ببرید.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در رابطه با میکاپ صورت و دریافت وقت حضور از طریق راههای ارتباطی سایت شیرین جلالی با ما در تماس باشید.

Call Now Button