کوتاه و بلندتر کردن پیشانی با گریم

داشتن پیشانی با مدل و فرم استاندارد یکی از مواردی است که در زیبایی و چهره ای بی نقص نقش موثری دارد؛ همین طور یکی از بخش های آرایشی، گریم آن است که در این قسمت از خدمات سعی شده تا موارد و نکات مهم در کوتاه و بلندتر کردن پیشانی با تکنیک های کانتورینگ را برای مخاطبین گرامی خود بیان کنیم.

علاوه بر میکاپ چشم، لب، ابرو و دیگر اجزای صورت می توان در صورت لزوم برای ایجاد زیبایی هر چه تمام تر به اصلاح فرم پیشانی و متناسب سازی آن پرداخت؛ چرا که هر یک از اعضای صورت در جایگاه خود نقش مهمی را در زیبایی ایفا می کند، از این رو کلیه ابزار و لوازم آرایشی به کمک ما می آیند که این امکان فراهم شود تا نواقص صورت را برطرف و چهره خود را به زیبایی دلخواه نزدیک کرد. به عنوان مثال جهت انجام متعادل سازی، در صورت بلندی یا کوتاهی غیر معقول پیشانی با استفاده از متدهای کوتاه و بلندتر کردن پیشانی می توان زیبایی را چندین برابر کرد.

کوتاه و بلندتر کردن پیشانی - شیرین جلالی

کوتاه و بلندتر کردن پیشانی – شیرین جلالی

انواع پیشانی و چگونگی تشخیص برای لزوم تغییر آن

با توجه به اینکه باید بین اجزای صورت تناسب و هماهنگی وجود داشته باشد عنایت به این نکته ضروری است که فرم پیشانی به هر شکلی باشد الزاماً به این معنی نیست که آن را تغییر دهیم؛ بنابراین برای اینکه بدانیم آیا نیاز به اصلاح فرم آن می باشد یا خیر و جهت برقراری تناسب باید به سه بخش از صورت از جمله زیر بینی تا چانه، خط زیر بینی تا مابین ابروها و بین ابروها تا خط رویش مو دقت کرد.

پیشانی دارای فرم ها و انواع مختلفی مانند معمولی،کوچک و باریک، باز و پهن، فرورفته و برجسته،کوتاه و بلند است که طبق آن و نیاز به تغییر هر کدام روش های متفاوتی در گریم وجود دارد.

اصلاح و تغییر فرم پیشانی به کمک گریم

همان طور که گفته شد چهره ایده آل و استاندارد چهره ای است که اجزای آن با یکدیگر تناسب داشته باشد که برای ایجاد این تعادل در تمامی قسمت ها از جمله پیشانی می توان از شیوه های ساده، کم هزینه و بدون عوارض مانند گریم و متدهای آن استفاده کرد.

بکارگیری تکنیک های گریم و متعادل سازی با استفاده از ایجاد سایه روشن با فوندیشن های دو الی سه درجه تیره تر و روشن تر از پوست در نواحی مختلف پیشانی کمک می کند تا میکاپ حرفه ای داشت اما برای رسیدن به این هدف می بایست چند نکته اساسی را رعایت کرد.
دقت در طریقه ترکیب سایه های تیره و روشن و اینکه طوری این کار انجام شود که بین رنگ ها هیچ گونه خط و مرزی مشخص نباشد بسیار با اهمیت است و همچنین موارد دیگری که آسان نیز نبوده و به مهارت میکاپ آرتیست نیاز دارد.

راهکارهای کوتاه و بلند کردن پیشانی

پیشانی های بلند و کوتاه یکی از انواع مدل هایی است که دارای آرایش مخصوص به خود است و نیازمند در نظر گرفتن نکاتی است که در زیر به آن خواهیم پرداخت:

 پیشانی های بلند و خیلی بلند

 1. پس از زدن فون زمینه، در قسمت رویش موها می توان از سایه قهوه ای یا مشکی استفاده و خطوط مویی شکل ایجاد کرد.
 2. از تکنیک لولایت و فوندیشن های دو درجه تیره تر از پوست در قسمت های دور تا دور پیشانی و رویش مو استفاده و آن را به طرف موها محو می کنیم.
 3. برای طبیعی تر نشان دادن در کنار تیرگی ها کمی رنگ روشن استفاده می کنیم.
 4. محو کردن از سمت بالای پیشانی به پایین انجام می گیرد تا کوتاه تر به نظر آید.
 5. ایجاد قوس ابروها به سمت بالا نیز موجب کاهش طول آن می شود.
 6. مدل موهای چتری و یا فرق کچ به اطراف هم از موارد مناسب دیگر برای این نوع است.
 7. با هایلایت قسمت مرکزی صورت، برجسته سازی گونه ها و مدل آرایش چشم ها نیز می توان توجه را از پیشانی گرفت.

پیشانی های کوتاه

 1. از رنگ های دو درجه روشن تر از پوست در اطراف پیشانی می توان استفاده کرد.
 2. شیوه زدن فون در این نوع به شکل عمودی و ضربه ای است.
 3. به ابروها قوس کمتری بدهید تا طول آن بیشتر شود.
 4. هایلایت کردن خط رویش مو و وسط پیشانی
 5. بهره گیری از رنگ های روشن برای موها و مدل دادن موها به سمت عقب

پیشنهاد ما

با توجه به این که همه ما دوست داریم همیشه به بهترین شکل در انظار عمومی دیده شویم با استفاده از تکنیک های مناسب گریم و انجام ماهرانه آن می شود زیبایی خود را دو چندان کرد. اگر پیشانی بلند یا کوتاه دارید و خواهان اصلاح فرم آن هستید روش های متفاوتی وجود دارد که می توانید با سپردن آن به دست کاردان و یک گریمور کاربلد به هدف خود رسیده و به اعتماد به نفس بیشتر خود کمک کنید.

به همین منظور سرکار خانم شیرین جلالی یکی از میکاپ آرتیست ها و گریمور های حرفه ای در تهران با بیش از یک دهه سابقه در ارائه انواع خدمات تخصصی گریم و میکاپ حرفه ای مانند کوتاه و بلندتر کردن پیشانی در خدمت مشتریان خود می باشد تا بهترین نتیجه و رضایت را برای آنها به ارمغان بیاورد.

Call Now Button