دوره های آموزش خود آرایی 

یکی از شاخه های جذاب و با اهمیت در رشته میکاپ، خود آرایی و از اصول مهم در آموزش زیبایی، آموزش خود آرایی می باشد که محبوبیت خاصی در صنعت آرایش دارد.

امروزه با بیشتر شدن تمایل همیشگی بانوان به ظاهری آراسته و داشتن چهره ای زیبا و بی عیب و نقص، همچنین با توجه به اینکه ممکن است بسیاری از افراد زمان و هزینه کافی برای مراجعه روزانه یا مکرر به سالن های زیبایی را نداشته باشند دوره های آموزش خود آرایی توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده و مشتریان بسیاری را جذب کند. از این رو با شرکت در این دوره ها و فراگیری نکات آن می توان به شکل اصولی و حرفه ای به خود آرایی پرداخت و در واقع خود میکاپ آرتیست خود بود.

خود آرایی به چه معناست؟

انجام میکاپ صورت و برطرف کردن ایرادات ظاهری آن با توجه به فرم و خصوصیات چهره توسط خود شخص به جای اجرای آن به دست میکاپ کار خود آرایی نام دارد.

مزایای آموزش خود آرایی

خود آرایی به عنوان یک هنری است که اکثر خانم ها به یادگیری نکات و ترفند های آن علاقه دارند چرا که کسب مهارت و تسلط به خود آرایی نیاز آنها را به سالن های زیبایی کمتر کرده و یا حتی با آموزش تکنیکی و اصولی از مراجعه به آرایشگاه کاملاً بی نیاز شده و به راحتی می توان برای حضور در مجالس، مهمانی ها و در مواقع لازم ظاهری آراسته و چهره ای زیبا را به بهترین شکل برای خود به ارمغان آورد.

با فراگیری دوره های خود آرایی و یادگیری شیوه انجام آن بر روی صورت و مدل های میکاپ مناسب با چهره خود موجب ایجاد جذابیت و افزایش اعتماد به نفس خواهیم شد. با توجه به اینکه تمرکز این دوره ها بر روی میکاپ چهره خود هنرجو می باشد مدل های آرایش مختلف، برطرف سازی ایرادات و مشکلات پوستی بر اساس پوست و چهره ایشان آموزش داده می شود.

آموزش خود آرایی - شیرین جلالی

آموزش خود آرایی – شیرین جلالی

موارد آموزشی در این دوره ها

  1. شناخت ابزار و وسایل کاربردی و شیوه استفاده درست از آنها
  2. شناخت برند های روز در میکاپ
  3. زیر سازی و آماده سازی انواع پوست
  4. تسلط بر گریم و متعادلسازی کلیه اعضای صورت بر حسب فرم چهره
  5. انواع مدل های سایه بر اساس فرم چشم شخص و ترکیب صحیح رنگ ها
  6. یادگیری ساخت رنگ فون متناسب با رنگ پوست خود
  7. براشینگ مو
  8. آموزش روش های تثبیت آرایش و تکنیک بیکینگ

و ….

پیشنهاد ما به شما بانوان گرامی

خانم شیرین جلالی میکاپ آرتیست و مدرس برتر با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم، میکاپ و جدید ترین متد های آموزش میکاپ در خدمت مشتریان و هنرجویان خود می باشد.

کلاس های آموزش میکاپ توسط شیرین جلالی به شکل مرحله به مرحله و در دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی در تهران برگزار شده و به تمامی هنرجویان این امکان را می دهد تا ضمن فراگیری آموزش های کاربردی در صورت تمایل به بازار کار نیز وارد شوند. برای شرکت در دوره های آموزش خود آرایی خانم شیرین جلالی و جهت آگاهی از جزئیات و مباحث آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر با راههای ارتباطی ایشان تماس حاصل فرموده ثبت نام فرمایید.

Call Now Button