کلاس های آموزش میکاپ حرفه ای

همان طور که مستحضر هستید انجام یک میکاپ اصولی و صحیح نیازمند کسب تخصص و مهارت هایی می باشد که دوره های آموزش میکاپ حرفه ای نقش پررنگ و قابل توجهی را در این زمینه ایفا می کند.

امروزه با توجه به اهمیت آرایش در افزایش جذابیت و زیبایی افراد، تشخیص نوع و نحوه اجرای میکاپ و پیشرفت صنعت میکاپ نیاز به کسب مهارت و تقاضا برای آموزش میکاپ حرفه ای بیشتر شده است؛ چرا که با استفاده از یک میکاپ حرفه ای می توان به خلق یک هنر و زیبایی بی نظیر رسید.

میکاپ حرفه ای چیست؟

میکاپ حرفه ای به این معناست که آرایشگر با داشتن مهارت کافی و تخصصی بتواند پوست را جهت انجام یک آرایش حرفه ای و اصولی آماده، مشکلات چهره را برطرف، بهترین نتیجه و آرایشی بی عیب و نقص را به ارمغان آورد.

ضرورت و مزایای دوره های حرفه ای آموزش میکاپ

آرایش ها در نوع خود دارای پیشرفت و گستردگی فراوانی می باشند که در صورت یادگیری صحیح و اصولی می توان از آنها در روش های دیگر نیز استفاده کرد.

اگر میکاپ به شکل درست و اصولی انجام نگیرد صورت حالتی غیر طبیعی و پایین ترین درجه رضایت را به دنبال خواهد داشت و یا گاهاً دیده ایم که برخی از افراد پس از گذراندن دوره های آموزشی در آموزشگاه ها به دلیل کامل نبودن آموزش ها هنوز آمادگی لازم برای ورود به بازار و جذب را ندارند؛ از این رو با فراگیری روش های حرفه ای می توان در کنار رسیدن به زیبایی طبیعی و چشمگیر بسیاری از عیوب چهره را نیز برطرف نمود.

همچنین دوره های آموزشی حرفه ای میکاپ یکی از جامع ترین دوره ها و سرفصل های آموزشی است که افراد با گذراندن این دوره ها با تمامی اصول و آرایش های جدید و مد روز آشنا شده و با کسب مهارت های لازم می توانند به طور مستقیم وارد بازار کار شوند.

آموزش میکاپ حرفه ای - شیرین جلالی

آموزش میکاپ حرفه ای – شیرین جلالی

برخی از موارد آموزشی در دوره های میکاپ تخصصی و حرفه ای

 1. تئوری های چهره شناسی و رنگ شناسی در سطح حرفه ای و کاربردی
 2. پاکسازی و آماده سازی تخصصی پوست
 3. تکنیک های اصلاحی پیشرفته و گریم سه بعدی
 4. معرفی و آشنایی با برند و لوازم آرایشی معتبر
 5. آموزش کار با مواد و کاربرد لوازم نوین و تخصصی
 6. متعادل سازی اجزای صورت و چهره پردازی به روش های کانتورینگ و هایلایتینگ
 7. آشنایی با طریقه صحیح ایجاد نقاط هایلایت و شاین در صورت
 8. متد ها در گریم جوانی و لیفتینگ
 9. آموزش انواع سایه های پیشرفته
 10. نصب حرفه ای مژه در انواع بوته ای، دسته ای و دانه ای
 11. تثبیت به شیوه بیکینگ
 12. آموزش متد های ایربراش و رنگ های آن ، گریم صورت ضد آب یا استخری

هزینه دوره های آموزش آرایش حرفه ای

پارامترهای متعددی روی هزینه کلاس های آموزشی موثر هستند که مهترین آنها نوع دوره اعم از مبتدی و حرفه ای می باشد.

همین طور عواملی مانند استاد تدریس کننده، نوع برگزاری کلاس ها به شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی نیز تعیین کننده هزینه دوره های آموزش میکاپ می باشد.

پیشنهاد ما به شما بانوان گرامی

با توجه به مطالبی که در حوزه خدمات آموزشی و میکاپ حرفه ای برای شما مخاطبین گرامی بیان شد خانم شیرین جلالی میکاپ آرتیست و مدرس حرفه ای با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم، میکاپ و آموزش در خدمت مشتریان و هنرجویان خود می باشد.

از این رو علاقه مندان می توانند برای شرکت در دوره های آموزش میکاپ حرفه ای و تخصصی توسط خانم شیرین جلالی و کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی ایشان تماس حاصل فرموده، ثبت نام و خدمات خود را به بهترین شکل و با ضمانت دریافت کنند.

Call Now Button