سبک میکاپ شب

از انواع مدل و سبک های آرایشی می توان به میکاپ شب اشاره کرد که در توضیح آن اینگونه می توان گفت که به دلیل وجود نورهای موضعی در فضای باز و تاریک شب برای داشتن آرایش جذاب استفاده از میکاپ براق و پررنگ بسیار مناسب می باشد.

با توجه به اهمیت مواردی اعم از خستگی چشم ها و پوست، برگزاری مجالس مهمی مانند عروسی و …. در شب، همین طور انواع لباس هایی که برای این مراسمات انتخاب می شوند و بر اساس جلوه و درخشندگی ویژه ای که دارند لباس شب نام دارند، میکاپ شب هم می بایست نسبت به میکاپ روز دارای درخشندگی و بیشتر نمایان باشد تا آرایش جذابیت و جلوه بیشتری داشته باشد.

همچنین مقدار و شدت رنگ ها در این سبک از آرایش، براق و اکلیلی بوده و انجام درست آن مستلزم رعایت نکاتی است که موجب رسیدن به نتیجه ای بی نظیر و جذاب می شود.

میکاپ شب - شیرین جلالی

میکاپ شب – شیرین جلالی

نکات حائز اهمیت آرایشی در مجالس شب

 1. بهتر است که رنگ چهره را زیاد تیره و با پودر بیش از حد مات نکنیم تا گرفته و خسته دیده نشود و از کرم پودر های مایع، براق و روشن استفاده شود.
 2. به ابروها با استفاده از سایه ابرو رنگ داده و با ایجاد تیرگی و روشنی گیرایی و جلای چشم ها را بیشتر کنید.
 3. از رنگ های دلخواه و متناسب با رنگ لباس برای سایه زدن استفاده کنید و توجه کنید که سایه های اکلیلی و شاین در کنار رنگ های روشن پایه ضروری است.
 4. برای زیر چشم ها استفاده از کانسیلر بیشتر و سایه کرم براق، طلایی یا همرنگ با پشت چشم بر زیبایی میکاپ شب می افزاید.
 5. با توجه به ویژگی های ابرو، به مژه ها با استفاده از ریمل و مژه مصنوعی حجم و رنگ قابل قبولی دهید.
 6. کشیدن خط چشم با مدل های پهن و کشیده و مداد رنگی و براق در زیر آن موجب گیرایی و پوشاندن خستگی چشم ها در شب می شود.
 7. با توجه به گونه و نوع چهره استفاده از رژگونه های درخشان با رنگ های مسی، برنز و قهوه ای بسیار کمرنگ انتخاب مناسبی است.
 8. بهترین انتخاب برای رژلب متناسب با این سبک و مجالس رسمی رژهای مایع براق، استفاده از براق کننده ها، رنگ های تیره و سرخ می باشد که حتی در کنار سایه های روشن یا خط چشم پهن هم نتیجه عالی را به ارمغان می آورد.
 9. استفاده از برق لب ها به تنهایی هم گاهی در کنار آرایش چشم براق و اکلیلی چهره را شیک تر می کند.
 10. برای چشم های درشت از خط چشم مشکی در داخل چشم و برای چشم های ریز از خط چشم سفید یا شامپاینی می توان بهره گرفت.
 11. استفاده از سایه های اکلیلی برای افراد با سن بالا توصیه نمی شود زیرا موجب بالاتر نشان دادن سن می شود.

در نتیجه

آگاهی از توصیه ها و نکات آرایشی، انتخاب آرایش مناسب با شرایط مجالس و نحوه اجرای صحیح آن از مواردی است که قطعاً جذابیت، زیبایی و بالاترین میزان رضایت را به ارمغان می آورد.

حال با دانستن مواردی پیرامون میکاپ شب و ویژگی های آن می توان انتخاب درست و راحت تری داشت.

همچنین پیشنهاد ما به بانوان و مخاطبین عزیز خود جهت رسیدن به زیبایی و درخشیدن در مجالس و محافل سرکار خانم شیرین جلالی یکی از میکاپ آرتیست ها و گریمور های متخصص در تهران با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم و میکاپ پیشرفته و همچنین میکاپ شب می باشد تا شاهد دریافت بهترین نتیجه و رضایت کامل از انتخاب خود باشید.

Call Now Button