آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها در تهران

با توجه به وسعت دنیای میکاپ و سرعت تغییر آخرین متد های روز آرایشی، دوره های آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها به عنوان مکمل مهارت و دانش میکاپ کاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

امروزه برای ورود قدرتمند به بازار در زمینه آرایشی نیاز به آموزش و یادگیری ترفند ها و جزئیات این رشته می باشد؛ میکاپ آرتیست هایی که نیمه حرفه ای هستند یا به عنوان مدیر و آرایشگر سالن زیبایی فعالیت دارند و تمایل دارند با فراگیری تکنیک های روز میکاپ و گریم به محبوبیت و درخشش مورد قبول در حرفه خود برسند می توانند با شرکت در جلسات آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها در مدت زمان کوتاهی آموزش های لازم را دیده و به اهداف خود برسند.

به چه کسی میکاپ آرتیست گفته می شود؟

میکاپ آرتیست کسی است که دوره های آموزشی گریم و میکاپ را گذرانده و با اطلاعات کافی از انواع پوست و چهره بتواند با استفاده درست از مواد آرایشی زیبایی را دو چندان کند.

چگونه یک میکاپ کار حرفه ای شویم؟

یکی از راه های مهم برای تبدیل شدن به یک میکاپ کار حرفه ای و موفق فراگیری شیوه ها و تکنیک جدید آرایشی است که در واقع بدون آموزش های تخصصی و مکمل این امر میسر نخواهد بود؛ هر میکاپ آرتیستی اگر سعی کند با آموختن نکات جدید آرایشی خود را به روز نگه دارد و مهارت های تخصصی خود را افزایش دهد شاهد پیشرفت و موفقیت قابل توجهی خواهد بود چرا که همیشه مشتریان می خواهند به آرایشگری مراجعه کنند که دارای آگاهی بالا از متد ها و لوازم روز باشد و بهترین میکاپ آرتیست کسی است که جلوتر از تکنیک های حاضر باشد.

آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها - شیرین جلالی

آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها – شیرین جلالی

ضرورت و اهمیت کلاس های مکمل آموزشی

گذراندن دوره های آموزشی مقدماتی، حرفه ای و اخذ مدرک، لازمه و مقدمه ی شروع حرفه آرایشگری است اما برای حرفه ای شدن و به روز رسانی خود ضروری است که دوره های آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها را نیز به صورت دوره ای زیر نظر مدرسان حاذق گذراند.

همچنین از آنجایی که تقریباً هر روز به مدل ها و متد های آرایشی اضافه شده و یادگیری در این حرفه پایان ندارد می بایست برای موفقیت و جلب رضایت مشتری از فراگیری آنها عقب نماند و به فکر شرکت در جلسات آموزش تکمیلی به صورت دوره ای بود تا با آگاهی از ژورنال های معتبر همیشه با مد و متد های روز همراه بود.

بنابر این پیشنهاد ما به گریمورها و میکاپ آرتیست های گرامی برای رفع اشکالات، نقص در آموزش های ابتدایی، تمایل یادگیری در سطح بالا و به روز بودن شرکت در کلاس های مکمل آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها می باشد.

برخی از معلومات یک میکاپ آرتیست حرفه ای

پس از گذراندن دوره های تکمیلی ویژه برای میکاپ کاران و مباحث آموزشی مخصوص آن، آرایشگرها به یک سری مهارت های دیگر دست پیدا خواهند کرد که برخی از آنها عبارتند از:

  1. رسیدن به خلاقیت ذهنی بالا که یکی از رموز موفقیت میکاپ آرتیست ها می باشد.
  2. تجربه ی روش های جدید و آشنایی با ایده های مناسب هر فرم از صورت
  3. شناخت و آگاهی از تکنیک های روز و سبک های نوین آرایشی
  4. تشخیص اینکه چه سبک آرایشی مناسب کدام فرم از چهره می باشد.
  5. آشنایی با کلیه حالت های میکاپ و گریم و مدل های مختلف آن
  6. کسب تسلط بر کار و متد های میکاپ و گریم از طریق فراگیری تکنیک های کانتورینگ، قرینه سازی، چهره شناسی و غیره
  7. شناخت لوازم آرایشی نوین و جدید
  8. آگاهی از ترفند های به روز زیبایی و مراقبتی پوستی

توصیه ما به شما عزیزان

با توجه به مطالبی که در حوزه خدمات آموزشی تکمیلی برای شما عزیزان بیان شد، خانم شیرین جلالی میکاپ آرتیست و مدرس برتر با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم، میکاپ و جدید ترین متد های آموزش میکاپ در خدمت مشتریان و هنرجویان خود می باشد.

از این رو میکاپ کارهای گرامی می توانند برای شرکت در دوره های آموزش ویژه میکاپ آرتیست ها  توسط خانم شیرین جلالی و جهت آگاهی از جزئیات و مباحث آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر با راههای ارتباطی ایشان تماس حاصل فرموده، ثبت نام و با پیوستن به ما به شکل سریع تکنیک ها را فرا گرفته و به یک متخصص تبدیل شوید.

Call Now Button