کوچکتر کردن غبغب با گریم

داشتن غبغب از عوامل کاهش دهنده زیبایی صورت محسوب می شود که در این بخش از خدمات گریم سعی شده تا به بیان راهها و نکات کوچکتر کردن غبغب بپردازیم.

عده ای از افراد به دلیل چاقی صورت در قسمت زیر چانه ی خود غبغب دارند که با فرم صورت آنها تناسبی ندارد به همین علت دوست دارند آن را از بین ببرند؛ چرا که چانه و گردنی زیبا تاثیر بسزایی در جذابیت صورت دارد. روش های بسیاری جهت از بین بردن غبغب مانند ورزش، رژیم غذایی، عمل جراحی و درمان های خانگی وجود دارد که در کنار آنها تکنیک های آرایشی نیز به عنوان راهکاری جهت پوشاندن و کوچکتر کردن غبغب برای کسانی که نیازمند روش های ساده تری هستند مطرح است هرچند پنهان کردن آن با ترفند های گریم و آرایش هم کار آسانی نیست و مستلزم مهارت در اجرا است.

کوچکتر کردن غبغب - شیرین جلالی

کوچکتر کردن غبغب – شیرین جلالی

دلایل پنهان کردن غبغب با تکنیک های گریم

غبغب در واقع یک لایه گوشت و چربی اضافه است که به دلیل اضافه وزن، افزایش سن، مشکل ژنتیکی در زیر چانه ایجاد شده و باعث بد فرم شدن صورت و بیشتر دیده شدن سن می شود.

اکثر افرادی که دچار افتادگی یا چاقی بیش از حد صورت و غبغب می باشند از وجود این مشکل بسیار ناراحت و حتی بعضاً موجب خجالت زدگی آنان می شود اما کمک گرفتن از ترفند های گریم برای از بین بردن آن و کم تر دیده شدنش روش ساده ای است که بدون نیاز به عمل های دردناک و پرهزینه باعث کمتر شدن ناراحتی افراد و افزایش اعتماد به نفس آنها برای حضور در مجالس می باشد.

همچنین داشتن غبغب و ظاهر نا زیبای آن گاهاً یکی از دغدغه های بزرگ عروس خانم ها است که می خواهند در روز جشن خود این مشکل را به طور موقتی حل کنند.

شیوه های کوچک کردن غبغب با گریم

با تغییر در آرایش خود و استفاده از تکنیک های سایه روشن در گریم می توان بخش هایی از صورت را مشخص و یا محو کرد در اینجا نیز به کمک این متدها می شود تا حدی از مشخص شدن غبغب جلوگیری و آن را محو کرد.

برای این کار اولین قدم انجام مانور روی قسمت های مختلف صورت می باشد تا تمرکز از روی غبغب برداشته شود.

چشم ها و گونه ها

توجه به  چشم ها و گونه ها یکی از راههای خوب و موثر برای رسیدن به این هدف است؛ به این صورت که با هایلایت و برجسته سازی گونه ها و زدن رژگونه در جهت بالا، همین طور آرایش چشم ها با رنگ های متنوع و سایه های لایت موجب معطوف کردن تمرکز به بخش بالایی صورت شده و مشاهده می کنید که توجه از غبغب برداشته خواهد شد.

خط استخوان فک

علاوه بر نشان دادن اجزای صورت مثل چشم، گونه و لب، نمایان کردن استخوان فک هم یکی دیگر از ترفند های آرایشی برای پنهان سازی غبغب است؛ با استفاده از یک برنزر می توان استخوان فک را بیشتر نشان داد.

کانتور گردن

یکی از بهترین راهها برای رهایی از غبغب استفاده از تکنیک کانتورینگ گردن و نمایان کردن خطوط گردن می باشد به این ترتیب که با ایجاد سایه روشن در قسمت های گلو، ترقوه ها، سینه و هایلایت کردن خط گردن می توان آن را باریک تر و غبغب را کوچکتر نشان داد.

در نتیجه

همان طور که گفته شد یکی از راه های ساده و بی دردسر برای کوچکتر کردن غبغب استفاده از نکات گریم و آرایشی است و البته اجرای آن کار دشواری است که با داشتن تبحر و رعایت ترفند ها توسط گریمور حرفه ای به خوبی می شود توجه را از غبغب گرفت و به سمت نقاط زیباتری از صورت کشاند.

در این راستا سرکار خانم شیرین جلالی یکی از میکاپ آرتیست ها و گریمور های متخصص در تهران با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم و میکاپ پیشرفته در خدمت مشتریان خود می باشد و بهترین نتیجه و رضایت را برای آنها رقم خواهد زد.

Call Now Button