انجام خدمات تثبیت آرایش

امروزه  با توجه به گستردگی لوازم آرایش و تنوع آرایش بسیاری از خانم ها طرفدارا آنند که بعد از اینکه آرایش شان تمام شد تثبیت آرایش داشته باشند و زیبایی خود را به مدت های طولانی نگه دارند.

همواره باید  اقدامات قبل از تثبیت آرایش و همچنین مواردی را که در تثبیت آرایش باید انجام داد ، توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.

تثبیت آرایش - شیرین جلالی

اقدامات تثبیت آرایش

راهکارهایی طلایی خدمتتان عرض میکنیم که آرایش شما ماندگار شود و زیبا بماند

و این راهکارها عبارتند از :

قدم اول تمیز کردن پوست

برای اینکه آرایش تان ماندگار شود ، تمیز کردن پوست بسیار مرحله مهمی است که باعث میشود کرم پودر بروی صورتتان بنشیند و جلوه بیشتری به پوستتان میدهد .

برای اینکه پوستتان را بتوانید کاملا تمیز کنید ، از صابون های تمیز کننده استفاده کنید و بعد از آن با استفاده از یک پاک کننده صورت خود را تمیز نمایید .

و یک توصیه دیگری که به شما عزیزان داریم اینست که اگر در منزلتان از بخور در طول هفته استفاده می کنید نتیجه ای که بر تثبیت آرایش دارد بسیار بی نظیر است .

استفاده از پرایمر

خب حالا میرسیم به به بخش بعدی که از پرایمر باید استفاده کنیم  به خصوص کسانی که پوستشان چرب است حتما باید از پرایمر استفاده کنند تا پوستشان به حد طبیعی چربی تولید کند در حقیقت پوستتان به حالت تعادل میرسد .

استفاده از کرم پودر مناسب

ما با استفاده از کرم پودر Dior  که خیلی نتیجه های خوبی ازش گرفتیم و کاملاً با پوستهای مختلف سازگار بوده است آرایش های بسیاری را انجام داده ایم.

در این مرحله که بعد از پرایمر انجام میدهیم کرم پودر میزنیم ، البته اگر پوستتان خشک است نیازی به این مرحله ندارید و فقط از یک مرطوب کننده مناسب کافی است .

بعد از اینکه از کرم پودر استفاده کردید روی صورتتان یک دستمال کاغذی تمیز میزارید تا چربی های اضافی و جذب خودش کنه و کاملا روی صورتتان ثابت شود.

تثبیت آرایش - شیرین جلالی

کرم پودر Dior

تثبیت آرایش با فیکساتور حرفه ای

یکی از پیشنهادهایی که به عزیزان داریم اینست که ، لوازم آرایش خوب و با کیفیت برای ماندگاری آرایشتان انتخاب کنید ما برای فیکس کردن آرایش برای پوست شما عزیزان ست فیکساتور – Laura Mercier استفاده میکینم.

تثبیت آرایش - شیرین جلالی

ست فیکساتور – Laura Mercier

پیشنهاد ما به بانوان گرامی

پوست صورت منطقه ای حساسی است و حتماً در انتخاب مواد آرایشی و همینطور  میکاپ آرتیست خودتون که جهت زیبایی میروید دقت نمایید و آرایش خودتان را با مواد با کیفیت تثبیت نمایید.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در رابطه با تثبیت آرایش و دریافت وقت حضور از طریق راههای ارتباطی در سایت شیرین جلالی با ما در  تماس باشید.

Call Now Button