ارائه بهترین متد رژ لب در تهران

از گذشته تا کنون یک امر پر طرفدار و جذاب برای خانم های عزیز رژ زدن بوده است چرا که با زدن رژ به لب ها ، جلوه دیگری صورتمان پیدا میکند. کاری است که خیلی ها علاقه مند آن هستند  و یکی از مواردی که سن و سال نمیشناسد و طرفداران خیلی زیادی دارد، در این بخش به شما عزیزان کمک میکنیم رژ لب تان را  به صورت حرفه ای و صحیح بزنید تا تغییرات زیبا و منحصر به فردی در صورتتان ببینید و از آرایش کردن صورت خود لذت ببرید.
رژ لب - شیرین جلالی

آموزش حرفه ای رژ لب زدن توسط شیرین جلالی

مواردی که در رژ لب زدن باید به آنها توجه نمود

رژ یکی از عناصر در آرایش که خیلی طرفدار داره و خیلی ها هم فکر میکنند راحت ترین کار آرایش در صورت است ، اینطور نیست ، راحت هست  اما ، برای اینکه یه رژ خاص روی لبانمان بکشیم باید مواردی چون زیرسازی لب ، چرب کردن لب ، لایه برداری اصولی را رعایت کنید ، تا رژ بر لبانتان به شکل زیبایی بنشیند.

 اگر بعضی از کارها را  در رژلب زدن رعایت نکنیم ، لب به صورت پوست پوست به نظر میرسد .

نکاتی که قبل از رژ لب زدن باید انجام داد

  • آب نوشیدن را فراموش نکنید هم برای سلامتی خودتان مفید است ، هم لبان شما همیشه طراوت و شادابی خاصی دارد.
  • اگر به هر دلیلی لبهای خشکی دارید وازلین میتونه کمک بسیاری به شما بکند تا رژ لب روی لبتان به نرمی و زیبایی بنشیند.

یکی از کارهای دیگری که کمک میکنه رژ شما حرفه ای و زیبا باشد لایه برداری توسط وازلین است که باعث میشود پوستهای مرده از بین بروند و لبهای شما برای رژ لب زدن آماده میشود

نکاتی که هنگام رژ لب زدن باید به آنها توجه نمود

  1. برای اینکه رژ لب زیبا باشد و همینطور به لبانتان فرم دهد میتوانید از خط لب استفاده کنید فقط این نکته حتماً میدانید که خط لب باید با رژی که استفاده مینمایید همخوانی داشته باشد.
  2. یکی از کارهای اساسی برای رژ حرفه ای اینکه رنگ مناسب برای رژ زدن انتخاب کنید با توجه به رنگ پوستتان و آرایشی که انجام داده اید اگر پوست روشن دارید ، پیشنهاد ما به شما رنگ های قرمز و گلبهی و توی این دست رنگهاست و رنگهای پیشنهادی ما به عزیزانی که پوست تیره دارند رنگهای زرشکی و قهوه ای  و اینجور رنگها میتواند مناسب پوستتان باشد.
  3. اگر لبهایتان نازک و کوچک است به دنبال رژهایی باشید که خیلی براق و تو چشم میخورند.
  4. اگر لبهایتان درشت و بزرگ است از رژهای تیره و مات استفاده کنید که هم لبهایتان زیباتر شود وهم کوچکتر به نظر برسد.
  5. از رژهای استاندارد و با کیفیت استفاده کنید تا لبهایتان به درستی و زیبایی بدرخشد و آسیبی لبهایتان را تهدید نکند.

خانم شیرین جلالی از بهترین پالت رژ استفاه نموده که پالت  Anastasia  و خیلی هم رنگ بندی خاص و متنوعی دارد و پاسخگوی تمامی سلایق شما عزیزان است .

رژ لب - شیرین جلالی

امیدوارم مطالب گفته شده به شما عزیزان جهت زیبا سازی صورت تان کمک کرده باشد و لذت کافی را برده باشید حتما نکاتی که به اشاره کردیم را توجه کنید چرا که تک تک این موارد به شما کمک نموده  و تجربه به ما ثابت کرده که این موارد در داشتن یک رژ خاص بسیار موثر است .

با ما و متدهای جدید خانم شیرین جلالی زیبایی را تجربه نمایید.

منتظر حضور و نظرات گرمتان هستیم .

Call Now Button