برجسته سازی لب با گریم

آرایش لب ها از بخش های مهم و اصلی میکاپ صورت می باشد که تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و  متناسب با فرم لب روش های متفاوتی را دارا می باشد؛ برجسته سازی لب یکی از انواع این روش ها است که برای لب های باریک و کم حجم کاربرد داشته و سبب افزایش حجم و بزرگتر شدن آنها می شود.

لب ها یکی از جذاب ترین اجزای صورت محسوب می شوند و بسیاری از خانم ها تمایل دارند لب هایی بزرگ و برجسته داشته باشند، امروزه این گونه لب ها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا موجب افزایش زیبایی صورت و ایجاد جذابیت بیشتر می شوند. به همین سبب معمولاً برای رسیدن به این هدف از روش های جراحی و پروتز، تزریق ژل و چربی استقبال می شود که البته امکان دارد عوارضی را هم به دنبال داشته باشند.

از این رو خوشبختانه ترفند های آرایشی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها و بدون مراجعه و صرف هزینه های بالای کلینیک های زیبایی به آنها حالتی خوش فرم و پر حجم داد.

حجیم و برجسته کردن لب ها با تکنیک های گریم

با استفاده از ترفند ها و متد های نوین گریم و میکاپ صحیح می شود به آسانی، بدون اعمال جراحی پر ریسک و تزریق بوتاکس و ژل حالت لب ها را تغییر داد و به آنها فرمی زیبا بخشید؛ لازم به ذکر است که این کار چندان ساده نبوده و برای دریافت نتیجه بهتر و زیبایی طبیعی نیازمند آشنایی و تبحر در بکارگیری این تکنیک ها می باشد که میکاپ آرتیست ماهر نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند.

برجسته سازی لب - شیرین جلالی

برجسته سازی لب – شیرین جلالی

ترفند های آرایشی برای حجم دهی به لب ها

  1. تیره کردن گوشه های لب جهت برجستگی آنها
  2. استفاده از برق لب
  3. تغییر و اصلاح فرم لب ها با مداد و خط لب
  4. بهره گیری از هایلایت کردن خط هفت شکل بالای لب با هایلایتر
  5. برجسته نشان دادن لب ها به کمک مداد سفید

ابزار و لوازم مورد نیاز جهت آرایش لب

  1. کرم پودر و فوندیشن های تیره و روشن یا کانسیلرها
  2. مداد مخصوص لب یک یا دو درجه تیره تر از پوست
  3. اسکراب یا لایه بردار لب
  4. مرطوب کننده ها و پرایمرهای مخصوص
  5. رژ لب و برق لب در انواع رنگ ها

به عنوان پیشنهاد

همان طور که خدمت شما سروران و بانوان گرامی گفته شد لب ها نیز دارای فرم و حالت های گوناگونی هستند که نحوه آرایش آنها نیز متفاوت می باشد؛ حتی گاهاً ایرادات ریزی وجود دارد که برای اصلاح آن و رسیدن به فرم دلخواه بجای مراجعه به کلینیک های زیبایی و قبول ریسک های بالا می توانید از ترفند های آرایشی بهره بگیرید؛ به عنوان مثال در صورتی که لب های باریک و کوچکی دارید با استفاده از تکنیک های زیرسازی و برجسته سازی لب می توانید به راحتی شاهد بزرگتر و حجیم شدن لب های خود به شکلی کاملاً زیبا و دلخواه باشید.

در این راستا سرکار خانم شیرین جلالی یکی از میکاپ آرتیست ها و گریمور های متخصص در تهران با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم و میکاپ پیشرفته و همچنین برجسته سازی لب در خدمت مشتریان خود می باشد و بهترین نتیجه و رضایت را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

Call Now Button