ارائه خدمات هایلایت پوست

امروزه تکنیکهای مختلفی در گریم به وجود آمده که میتواند زیبایی چهره را دو چندان کند ، یکی از این تکنیک ها ، هایلایت پوست است ، که با توجه به نوع و رنگ پوستتان انجام میشود .

 

هایلایت پوست - شیرین جلالی

هایلایت پوست | میکاپ آرتیست شیرین جلالی

هایلایت پوست های مختلف

خدمات هایلایت پوست در سایت شیرین جلالی به بخشهای مختلف ذیل تقسیم بندی میگردد :

پوست های سبزه

برای عزیزانی که پوست سبزه دارند از موادی چون کانسیلر میتوان بهره برد.
معمولاً کانسیلری که برای صورت شما استفاده میگردد دو درجه روشن تر از پوستهای سبزه بوده و نقاطی از صورت را بنا به تشخیص میکاپ آرتیست ، با کمک کانسیلر برجسته تر میگردد.

از رنگهایی که در این نوع پوست میتوان استفاده کرد، رنگهای صورتی و هلویی است که گرمی و جذابیت خاصی به چهره میدهد.

پوست های سفید

این نوع  رنگ پوست  بر نواحی چون  وسط پیشانی ، روی بینی و بالای لب انجام میشود و میتواند چهره را کشیده نماید و چهره را جذاب تر نماید .
فقط از هایلایتی استفاده کنید که با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد.

اگر پوستتان خیلی روشن و سفید است هر گونه رنگی را برای پوستتان نباید استفاده کرد و میتوانیم از رنگهایی چون یاسی و نقره ای برای هایلایت کردن استفاده کنیم، و در مواقعی هم میتوانید از طیف های رنگی مرواریدی و صدفی برای هایلایت پوستتان استفاده کنید.

پوست گندم گونه

برای این نوع پوستی میتوانید از رنگ هایی که تناژ هلویی دارند و یا رز گلد هستند و کمی هم براق هستند استفاده کنید با این رنگ ها که تناژ هم ، گرم هم ، سرد دارد میتوانید زیبایی چهره را بیشتر کند و هایلایتی که استفاده کرده اید خیلی طبیعی به نظر برسد.

 پوستهای خیلی تیره

این نوع پوستی هم هایلایت میتواند اثر گذار باشد اما اگر به سراغ رنگهایی چون طلایی و رز گلدی بروید کمی هم براقی به این رنگ ها میدهیم تا هایلایت اثر خوبی روی پوست بگذارد.

پیشنهاد ما به بانوان گرامی

همانطور که گفتیم هایلایت یکی از تکنیکهای اساسی آرایش است که میتواند زیبایی خاصی را  برایتان به ارمغان بیاورد.

بنابراین در انتخاب سالن آرایشی دقت نمایید که چر اکه هایلایت با توجه به رنگ و نوع پوستتان باید انجام شود و این تخصص آرایشگر شما را می طلبد که تشخیص دهد و هایلایت را به درستی انجام دهد.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در رابطه با هایلایت پوست و دریافت وقت حضور از طریق راههای ارتباطی سایت شیرین جلالی با ما در تماس باشید.

Call Now Button