زاویه سازی و بُعد سازی صورت

نگاه بسیاری از افراد اینست که چطوری زیبایی صورتمان را بیشتر نشان دهیم و یا چه ترفندی هست که بعضی ها انقدر صورتشان جلوه دارد؟ یکی از راه کار های جذاب و پر طرفدار بعد سازی صورت و زاویه سازی صورت است که در نهایت صورت را جلوه ای دو چندان میبخشد ، لازم به ذکر است این بعد سازی اگر طبیعی باشد و زیر نظر متخصص انجام شود زیباتر به نظر خواهد رسید.

 

بعد سازی صورت - شیرین جلالی

زاویه سازی صورت – بعدسازی صورت – شیرین جلالی

مراحل انجام بعد سازی صورت

خب قبل از اینکه به مراحل بعد سازی در صورت برسیم ابتدای امر باید صورت خود تمیز کنید که اینکار را ما برایتان انجام میدهیم با استفاده از کرم مرطوب کننده و سپس کرم پودر مناسب پوستتان شروع میکنیم اگر هم صورتتان احتیاج به مواردی همچون کانسیلر داشت از بهترین برند کانسیلر برایتان استفاده میکینم.

بعد از این مرحله مراحل بعدی شروع میشود که در بعد سازی صورت نقش بسزایی دارند که عبارتند از :

1- حجم دهی مناسب صورت

این مرحله همان تیره و روشن کردن پوستتان است برای اینکه پوستتان جلوه بیشتری پیدا کند و طبیعی باشد لازم و ضروری است

2- حجم دهی گونه ها

 توسط یک شت و رژ گونه اینکار را انجام میدهیم از قسمت گوش تا گونه ها میکشیم و  بعد از آن هم توسط همان شت اطراف گونه را محو میکنیم تا حالت طبیعی تری داشته باشد

برای اینکه بعد سازی صورت را به درستی انجام دهیم باید قد پیشانی کوتاه باشد ما برای اینکار از وسایل زیر استفاده میکنیم:

قسمت بالای پیشانی را با استفاده از یک کرم تیره می پوشانیم و یک خط میکشیم و در قسمتی که مقداری از ابرو بالاتر هست از کرم هایی با رنگ روشن استفاده میکنیم  و اینکار کمک میکند پیشانی شما زیباتر شود و چشمان شما جلوه بیشتری پیدا میکند .

فقط باید هنگامیکه شت را برای محو کردن آن استفاده میکنیم به سمت خارج صورت بکشیم

3- باریک کردن بینی

 وسیله های مورد استفاده برای بینی شت نازک و کرم تیره که از دو طرف بینی میکشیم و آن خطوط را به وسط بینی میرسونیم در حقیقت شکل  U مانند به خود میگیرد و بعد از اینکه اینکار را انجام دادیم خطوط را توسط همان شت محو میکنیم  با اینکار بینی را به حالت طبیعی باریک و کوچک میکنیم .

4- باریک سازی فک

برای اینکه گونه هایتان برجسته تر به نظر برسند رژ گونه و شت را برمیداریم و از قسمت پایینی گونه هایتان خطی میکشیم  ، اینکار هم گونه هایتان را حجیم میکند و هم فک شما را باریک میکند .

بعد سازی صورت - شیرین جلالی

بعد سازی صورت – شیرین جلالی

5- روشن سازی بینی

 این روشن سازی بروی بینی انجام میشود ، ما برای اینکه اینکار را انجام دهیم از کرم پودری روشن استفاده میکنیم و از بالای بینی که بین دو ابرو هست میکشیم و تا پایین بینی ادامه می دهیم .  فقط به این نکته ، شما دوستان علاقه مند توجه کنید ،کرم پودر روشن برای روی بینی است ،  بنابراین در سایه زدن دقت نمایید.

6- شفاف سازی صورت

 برای اینکه بخواهیم صورت شما شفاف شود باید به صورتتان جلا و درخشندگی خاصی بدهیم که ما اینکار را به سلیقه و فرم صورت در نواحی چون تو رفتگی لب که بین بینی و لب است انجام میدهیم و همینطور در قسمت فوقانی گونه ها  ، داخل و پشت چشم ها.

البته همانطور که گفتم کاملا سلیقه ای است ، ولی یکم درخشش جلوه دیگری به صورتتان میدهد . در بعد سازی موثر است .

7- همخوانی در پوست

 ما برای اینکار از یک شت استاندارد و تمیز استفاده میکنیم با حرکت های مختلف و تخصصی سایه روشن های پوست را یکنواخت می کنیم و سطح صورت کاملا یک سطح و یکدست میشود .

8- تثبیت آرایش

 در این مرحله که مرحله نهایی است آرایش را با استفاده از بهترین فیکساتور مک آرایش را تثبیت میکنیم.

با ما در تماس باشید

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در رابطه با بُعد سازی صورت و دریافت وقت حضور از طریق راههای ارتباطی سایت شیرین جلالی با ما در تماس باشید.

Call Now Button