خدمات میکاپ صورت

همانطور که میدانید میکاپ صورت در واقع جلا بخشیدن با آرایش بر روی صورت است و عناصر صورت را توسط مواد آرایشی زیباتر میکند .
امروزه دغدغه خیلی از خانم ها اینست که چکاری انجام دهند صورتشان به زیبایی هر چه تمام تر بدرخشید و صورتی جذاب داشته باشند یکی از راههایی که ما به شما پیشنهاد میکنیم میکاپ صورت است.
میکاپ صورت - شیرین جلالی

میکاپ صورت در تهران – شیرین جلالی

در این بخش مدلهای معروف میکاپ صورت را که در سایت شیرین جلالی انجام میپذیرد را به شما عزیزان به طور مختصر بیان نموده ایم.

1- میکاپ دخترانه استاندارد

 جوان ها عاشق زیبایی و آرایش هستند دختران جوان اگر قصد دارید خود را بیارایید با آرایش لایت اینکار را انجام دهید ، تا ظاهری زیبا و جوان داشته باشید.

 ببینید شما اگر آرایش تان را غلیظ کنید سن تان را بالا میبرد و ظاهر زیبایی که یک دختر جوان  دارد را از دست میدهید.

برای اینکه چشم های دختران را آرایش کنیم استفاده از سایه های مات بهترین گزینه است ، فقط به این نکته توجه کنید سایه چشم برای دختران برای هر جایی مناسب نیست . کشیدن خط چشم را اگر دوست داشتید میتوانید انجام دهید فقط مدل پیشنهادی ما به شما خط چشم های  باریک و دخترانه است که دنباله هم ندارد.

برای انتخاب رژ لب و رژ گونه میتواند از رنگهای ملایمی چون صورتی استفاده کنید تا ظاهر زیبای دختر خانم های عزیز در حین سادگی به زیبایی هرچه تمام تر بدرخشد.

2- میکاپ زنانه استاندارد

آرایش هایی که برای خانم های گلمون انجام می دهیم متنوع است و در سبکهای مختلفی انجام میشود ، که آنرا در مقالات پیشین به طور کامل گفته ایم .

این آرایش ها میتوانند با توجه به صورتتان ملایم ، لایت ، غلیظ و … باشد برای اینکه خانم های عزیز ظاهری ساده و شیک داشته باشند امروزه  بیشتر رو به آرایشهای ملایم آورده اند تا هم سنشان را کمتر نشان دهد و هم ظاهری طبیعی تر داشته باشند .

برای حضور در مجالسی که برایتان مهم است ، آرایشتان را  به صورت حرفه ای و پیش یک آرایشگر حرفه ای انجام دهید تا در آن مجلس خاص بدرخشید و آرایش صورتتان به چشم آید برای آرایش همیشگی تان زدن ریمل و رژ لب و رژ گونه کافیست .

پیشنهاد ما به بانوان گرامی

با توجه به صحبتهایی که راجع به میکاپ صورت گفتیم توجه به عناصری چون سن ، نوجوان یا مسن تر بودن و همینطور فرم صورت در میکاپ صورت حرف اول را میزند.

زمانی میکاپ صورت زیبا به نظر میرسد و صورت تان جذاب تر می میشود که آرایش را با توجه به معیارهایی که گفتیم خدمتتون انجام دهید و اگر خودتان مهارت کافی ندارید حتماً با مراجعه به آرایشگاه حرفه ای از زیبایی خود لذت بیشتری ببرید .

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در رابطه با میکاپ صورت و دریافت وقت حضور از طریق راههای ارتباطی سایت شیرین جلالی با ما در  تماس باشید.

Call Now Button