زاویه سازی صورت با متدهای گریم

یکی دیگر از تکنیک های گریم صورت و از عناصر مهم در زیبایی که در بین خانم ها دارای محبوبیت بالایی است زاویه سازی صورت می باشد.

امروزه با توجه به تمایل و استقبال بانوان به استفاده از روش های زیبایی، اعمال جراحی و غیر جراحی اعم از تزریق ژل، بوتاکس، پروتز و لیفت به منظور زاویه دار کردن و تغییر فرم صورت مطرح و فراگیر شده اند اما برخی افراد نیز به علت پیامد ها و هزینه های انجام آن به سراغ این گونه روش ها نمی روند، از این رو راه های دیگری هم برای رسیدن به این هدف وجود دارد که افراد به سادگی می توانند به هدف خود از این بخش از زیبایی برسند؛ زاویه سازی صورت با استفاده از گریم و تکنیک های آن یکی از این شیوه ها برای فرم دهی و اصلاح فک و صورت می باشد.

منظور از چهره ی  زاویه دار چیست؟

با مشاهده برخی چهره ها متوجه زیبایی بیشتر از فرم بینی، لب های برجسته و گیرایی چشم ها می شویم که با نگاهی دقیق تر زاویه دار بودن این چهره ها نمایان می شود. در واقع برجسته بودن برخی از قسمت های صورت مانند گونه ها، فک و چانه را زاویه دار بودن صورت می گویند.

ساختار صورت شامل سه قسمت پوست، بافت نرم یا چربی و استخوانی می باشد که علاوه بر بافت پوست و چربی، استخوان های گونه، چانه و فک نیز از عناصر تاثیرگذار در زیبایی می باشند.

البته تقریباً همه صورت ها دارای برجستگی ها و تورفتگی هایی است که وجود این زوایا در صورت تمامی افراد به طور کامل دیده نمی شوند اما با استفاده از روش ها و تکنیک های گریم می توان به شکلی زیبا آنها را نمایان و احیا کرد و یا حتی در موارد حرفه ای تر زاویه دار تر از حالت معمول نشان داد.

زاویه سازی صورت - شیرین جلالی

زاویه سازی صورت – شیرین جلالی

زاویه دار کردن صورت از طریق تکنیک کانتورینگ

بسیاری از بانوانی که به میکاپ و تکنیک های کانتور و هایلات علاقه مند هستند تمایل دارند که با استفاده از این متدها صورتی خوش فرم و زاویه دار داشته باشند.

کانتورینگ و هایلایتینگ از تکنیک های گریم برای زاویه سازی صورت هستند که به عنوان مکمل یکدیگر کمک می کنند تا بعضی از نقاط صورت مانند فک را باریک و برخی قسمت ها را مثل گونه و چانه برجسته نشان داد و چهره ای خوش تراش و زاویه دار داشته باشیم.

از مهمترین قسمت هایی که به زاویه دار کردن صورت کمک می کنند چانه، فک و گونه ها هستند که با برجسته سازی آنها صورت بعد و حالت می گیرد، همین طور زاویه فک باعث می شود تا صورت خط دار دیده شود.

قابل ذکر است که کانتور کردن صورت کار چندان راحتی نیست و انجام صحیح آن نیازمند کسب مهارت، سلیقه، ظرافت و دقت است؛ همچنین روش انجام آن به نوع و فرم صورت هر فرد بستگی دارد و برای اشخاص با چهره های بیضی، گرد، مستطیلی، الماسی و… متفاوت می باشد.

ضرورت و کاربرد زاویه سازی صورت

زاویه دار کردن صورت با هدف زیبا سازی صورت برای بسیاری از افراد با گونه های لاغر یا چاق،کسانی که صورتشان فاقد خط فک است مناسب و پرکاربرد می باشد.

همین طور در طول زمان و بالا رفتن سن به دلیل افتاده شدن چهره، افراد در صدد استفاده از روش های آرایشی برای جوانتر و زاویه دار کردن صورت خود بر می آیند.

به این صورت با استفاده از این متدها قسمت پایینی صورت باریک، خط فک واضح، چانه تیز و برجسته تر و چهره جوان تر دیده می شود.

توصیه ما به مخاطبان گرامی

بانوان عزیزی که تمایل دارند با زاویه سازی صورت میکاپی جذاب داشته و به بهترین نحو ممکن تغییرات دلخواه را  در صورت خود  به روش های ساده ای مانند گریم ایجاد کنند می توانند با بهره گیری از هنر مجرب ترین میکاپ آرتیست ها به زیبایی طبیعی و ایده آل خود برسند.

در این راستا سرکار خانم شیرین جلالی یکی از میکاپ آرتیست ها و گریمور های حرفه ای در تهران با بیش از یک دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی گریم و میکاپ حرفه ای در خدمت مشتریان خود می باشد و بهترین نتیجه و رضایت را برای آنها رقم خواهد زد.

Call Now Button