خدمات مژه گذاری

از مجموعه خدماتی که در سایت شیرین جلالی میتوان به آن اشاره کرد مژه گذاری است که بسیار هم این روزها طرفدار پیدا کرده است و با استقبال خوبی همراه شده است. در مجموع ، فرآیند مژه گذاری در سه مرحله انجام میشود که قبل از اینکه مراحل را شروع کنیم خواسته شما عزیزان مد نظرمان است و سپس شروع به انجام مراحل مژه گذاری میشویم

فرآیندهای مژه گذاری

در بخشهای ذیل به مراحل مژه گذاری پرداخته ایم

1- طراحی اصولی

 1. توسط پد ژل برای طراحی مژه ها استفاده میکنیم که بدین شکل انجام میشود ، فرد را در حالت دراز کش قرار میدهیم و چشمانش را میبندد و سپس پد ژل را در قسمت پایینی چشم قرار میدهیم .
 2. برای طراحی مژه ها از خودکارهای رنگی استفاده کنیم تا مژه های فرد را کاملا قابل دیدن باشد .
 3. در قسمت گوشه های داخلی و خارجی چشم ، خطوطی را ترسیم میکنیم که بهتر بتوانیم عملیات مژه گذاری را انجام دهیم در واقع چارچوب اصلی برایمان مشخص میشود .
 4. قسمت مرکزی مژه را پیدا میکنیم و سپس یک خط عمودی رسم میکنیم
 5. بخش های طراحی را جزئی تر انجام می دهیم ، یعنی اینکه سعی میکنیم خطوط بخش های خارجی و داخلی چشم را طوری رسم کنیم که بتوانیم در زوایای مختلف مژه گذاری را آزمایش کنیم و ببینیم کدام خطوط برازنده شماست .
 6. طول مژه های فرد را به بخش های مختلفی شماره گذاری میکنیم این شماره ها را از قسمت ها داخلی چشم و تا گوشه خارجی چشم ادامه دارد و این شماره ها کمک میکند تا مژه ها به صورت کاملا طبیعی عمل کنند و یک نکته دیگر هم شماره گذاری ها به صورت میلی متر انجام میشود .

همه این کار ها برای راحتی و تمیزی کار بسیار موثر است

مژه گذاری - شیرین جلالی

2- توجه به حالت و نوع چشم

1- نیاز سنجی اختصاصی هر فرد براساس نوع مژه ای که دارند انجام میشود و همه افرادی که به ما مراجعه میکنند چشمان یکسانی ندارند و سایز و طول مژه های متفاوتی دارند ، گاها پیش آمده از ما چیزی درخواست داشته اند که با توجه به نوع و فرم چشمان ظاهر جالبی نداشته .

بنابراین اگر به دنبال این هستید که مژه گذاری به چشمان شما زیبا انجام شود کار را به دست های هنرمند طراح خود بسپارید،  چرا که فرم چشم و نوع چشم شما را تشخیص میدهد و برمبنای آن مژه گذاری را انجام میدهد .

2- طراحی ها مختلف مژه را بروی چشمان افرد انجام میدهیم انقدر این کار را انجام میدهیم تا ببینیم چه مژه ای با چه طول و ظاهری به فرد می آید، البته اگر شما طراح خوب و مناسب برای خود انتخاب کرده باشید تمام فرآیندهای گفته شده به درستی اثر میکند .

مثلاً طراحی ماهر باشد ، نوع  و فرم چشم را بررسی میکند و مژه ای را کم یا زیاد میکند.
اگر چشمان شما ریز وکوچک باشد،  باید مژه های بلند در قسمت گوشه خارجی چشم قرار دهیم و یا برای چشمان درشت میتوانیم مژه ها را در میانه بلند تر در نظر بگیریم .

بنابراین همه اینکه مژه های شما زیبا و طبیعی انجام شود به دستان هنرمند طراحتون بر میگردد که ما این کار را با تجربه بالا و ظرافت خاصی انجام میدهیم و در خدمت شما عزیزان هستیم .

3- انجام مژه گذاری

 1. از آرامش مشتری خود مطلع میشویم.
 2. از پدهایی که در مراحل ابتدایی گفتیم اطمینان پیدا میکینم که پدها به درستی در زیر دو چشم قرار گرفته باشند.
 3. نقشه های از قبل طراحی شده را روی پد ژل میکشیم توسط خودکارهای رنگی.
 4. از گوشه داخلی چشم گذاشتن مژه را شروع می کنیم و دو مژه ابتدایی داخلی چشم را برای اینکه نمیتواند تحمل کند که عموما مژه ها بین 7 تا 8 میلی متر است مژه نمی گذاریم.
 5. در ادامه هم بخش مختلف چشم را توسط مژه ها پر می کنیم.
 6. مرحله آخر تعدادی از مژه هایی که در قسمت قبلی انجام دادیم و به ابتدای مژه هایی که قرار است انجام دهیم اضافه میکنیم.

4- ترسیم خطوط و ریزه کاری ها

ترسیم خطوط و ریزه کاری های مژه بسیار اثر گذار می باشد و اگر طراحی اصولی بروی چشم ها را انجام ندهیم و مژه گذاری شکل خوبی پیدا نمیکند، بنابراین جایی را برای مژه گذاری انتخاب کنید که مهارت کافی را داشته باشند .

هنگامیکه مژه گذاری را پیش ما انجام دادین نحوه نگهداری و شست و شو مژه ها را خدمتتان عرض میکنیم تا مژه هایتان از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

شما بانوان گرامی جهت مشاوره رایگان با خانم شیرین جلالی میتوانید از طریق راههای ارتباطی داخل سایت در تماس باشید.

Call Now Button