ارائه بهترین خدمات میکاپ چشم و ابرو در تهران

امروزه اهمیت به آرایش و زیبایی افزایش پیدا کرده است یکی از نقاط مرکز توجه چهره چشم ها هستند که خود آن دارای آرایش و سبک های مختلفی است که به آن میکاپ چشم میگویند برای اینکه میکاپ چشم زیبایی داشته باشید شما را به خواندن این مقاله مفید دعوت میکنیم

خدماتی که ما در میکاپ چشم انجام میدهیم وسیع است فقط در ابتدای امر ،  باید فرم چشم را تعیین کنیم و براساس آن میکاپ چشم را انجام دهیم .

میکاپ چشم - شیرین جلالی

میکاپ چشم های کوچک و ریز

افرادی که دارای چشمان ریزی هستنید بسیار تمایل دارند چشمانشان درشت تر به نظر برسد ما برای اینکار علت اصلی که چشمان ریز به نظر میرسد را پوشش میدهیم مثلا برای پف و تیرگی زیر چشم که علل اصلی کوچکی چشم  است را ، توسط کانسیلر می پوشانیم.

یکی از علل دیگری  که چشمها ریزتر به نظر میرسند استفاده از خط چشم داخل چشم است، در حالیکه اگر چشمانتان ریز است باید داخل چشمتان را مداد سفید بکشید و خط چشم را بالای مژه هایتان بکشید تا چشمانتان درشت تر به نظر برسند .

میکاپ چشمان درشت و گرد

همانطور که می دانید کسانی که دارای چشمانی گرد هستند کارهای مختلفی را  میشود انجام داد تا چشم ها زیبا تر به نظر برسند

تیز نمودن ابروها در بخش انتهایی و سایه ای که برای ابرو استفاده می شود باید لایت باشد از این موارد برای میکاپ چشم های درشت استفاده میکنیم.

  1. استفاده از پرایمر جهت دیده شدن پشت پلک
  2. استفاده از کانسیلر برای رفع سیاهی ها
  3. استفاده از سایه بی رنگ برای ابرو و پلک که گودی چشم را برطرف میکند
  4. استفاده از یک سایه روشن تر از پوستتان در قسمت زیر ابروها جهت براق نمودن چشم ها
  5. استفاده از فر مژه و ریمل جهت اینکه چشم هایتان زیباتر و خوش فرم تر بشود
  6. استفاده از سایه های تیره و غلیظ در کناره های چشم
  7. خط چشم را رو به بالا بکشید و خط چشم نازک هم مناسب چشمهای گرد است

برای اینکه آرایش افرادی که چشمانی گرد و درشت دارند زیبا باشد باید مدلی که انتخاب میکنید به فرم چشمهایتان بیاد و چشمتان را کشیده کند .

اگر هم چشمهای شما با هم فاصله ی زیادی دارند خط چشم هایی استفاده کنید که گوشه و طرح های مختلف دارند و در آخر برای اینکه میکاپ چشم شما زیباتر به نظر برسد خط چشم در پلک پایینی جذابیت دیگری به چشمانتان میدهد.

استفاده از انواع سایه های چشم

با توجه به گسترده بودن سلایق بانوان گرامی در سایه های چشم سعی بر این داشته ایم تا تمام سلایق را با ارائه انواع بهترین سایه ها پوشش دهیم که برخی از آنها را در بخش ذیل به آنها اشاره نموده ایم.

سایه چشم هلویی :

بیشترین کاربرد در میکاپ چشم سایه هلویی دارد که طرفداران زیادی هم دارد

سایه چشم آبی و قهوه ای :

این دو رنگ سایه خیلی خاص و شیک هستند

سایه چشم براق :

اگر دیده باشید امروزه برای اینکه چشمها براق و نمایان به نظر برسند از این نوع سایه استفاده میکنند که تنوع رنگی بالایی دارند و بیشتر برای خانم ها و مجالس خاص استفاده میشود

سایه چشم بورگوندی :

این سایه را به خانم هایی که تمایل دارند میکاپ چشمشان تیره باشد پیشنهاد میدهیم

سایه چشم بنفش :

در ماههای بهاری بیشتر استفاده میشود که با رنگ دودی همراه است

سایه چشم دودی :

زمانیکه فرصت خط چشم کشیدن ندارید از این سایه میتوانید استفاده کنید

سایه چشم ترکیبی :

سایه چشم طلایی و همچنین بورگوندی و طلایی و ترکیب دو سایه آبی دودی و سبز رنگ و ترکیب دو سایه آبی تیله ای و دودی و در آخر سایه چشم  ارغوانی که هر کدام ازین موارد با توجه به نوع صورتتان و رنگ لباسهایتان و درخواستی که دارید انجام میشود در واقع میکاپ چشم بازی با رنگ هاست که به صورت شما جلوه ی خاصی می بخشد .

پیشنهاد ما به بانوان گرامی

امیدواریم چشمهایتان را به زیبایی هر چه تمام تر آرایش کنید،  در سایت شیرین جلالی خدمات مربوط به میکاپ چشم به صورت کاملاً حرفه ای انجام  میپذیرد و میتوانید با توجه به نوع سلیقه خود زیبایی ای به یاد ماندنی را تجربه نمایید و با ما در تماس باشید.

Call Now Button