خدمات کانتور و هایلایت صورت

امروزه توجه به امور زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است و یکی از امور زیبایی که خیلی پر طرفدار است کانتور و هایلایت صورت است چرا که بر همگان متصور گشته است که با این دو تکنیک میتوان بر زیبایی چهره افزود و عیبهای چهره را پوشاند.

کانتور و هایلایت صورت - شیرین جلالی

کانتور و هایلایت صورت در تهران –  شیرین جلالی

کانتور کردن صورت چگونه انجام میشود ؟

کانتورینگ یا کانتور کردن قسمت های مختلف صورت ، به طرق های مختلفی انجام میشود مثلاً به شکل و فرم صورت بستگی دارد اگر کسی صورت گردی دارد باید به یک روش کانتور شود و همینطور فرم های صورت دیگر.

کلاً کانتورینگی که ما انجام میدهیم بدین شکل است ، که قسمت هایی که کوچکی آن برایمان مهم است را تیره می کنیم و نقاطی از صورت که متعادل است و در صورت خوب آن را روشن می کنیم .

بنابراین ، میتوان گفت نقاظ ضعف با کانتور تیره انجام میشود و نقاطی که دوست داریم بیشتر دیده شوند به عنوان نقاط قوت در نظر میگیریم و روشن میکنیم یا اصطلاحا به آن هایلایت هم میگویند که در ادامه با آن آشنا میشویم.

مراحل کانتورینگ صورت

  1. از کرم های مرطوب کننده صورت استفاده میکنیم
  2. کرم پودر مشابه پوستتان را استفاده میکنیم
  3. قسمتهایی که پوشش آن برایتان مهم است را محو میکنیم
  4. قسمت های فوقانی و پایین صورت یعنی پیشانی و زیر گونه ها را کمی تیره میکنیم تا بهتر دیده شود
  5. نواحی همچون زیر چشم ها ، فک یا چانه ، بینی روی آن را میگوییم از کرم استفاده میکنیم که دو درجه روشن تر باشد

هایلایت صورت چگونه انجام میپذیرد ؟

قبل از انجام هرگونه عملیاتی روی پوستتان باید فرم صورت را بررسی کنید و بعد از آن با توجه به رنگ و نوع پوستتان به هایلایت یا کانتور کردن پوستتان بپردازید.

هایلایت و کانتور درکنار هم کاربرد دارند البته با روند پیشرفت مواد آرایشی هایلایت هم به تنهایی کاربرد دارد برای نواحی که دوست داریم برجسته شود از آن استفاده میکنند رنگهایی که بیشتر در فصول گرم و تابستانی کاربرد دارد طلایی و رز گلد است.

فقط یک نکته اگر هایلایت صورت را به درستی انتخاب کرده باشید حتماً چهره شما زیباتر میشود

اهمیت رنگ پوست در هایلایت کردن صورت

ابتدای امر در هایلایت کردن این است که تشخیص دهید کدام رنگ برای کدام نوع پوستی مناسب است نوع هایلایتی که استفاده میکنید بستگی به مهارت آرایشگر خود دارد و سبکی که انتخاب کرده اید .

نکته اساسی که باید به آن توجه کنید اینست که باید رنگی که برای پوست فرد در نظر میگیرید یک یا دو درجه روشن تر باشد تا حالت طبیعی و زیبا داشته باشد در غیر اینصورت آرایشتان مصنوعی به نظر میرسد بنابراین رنگ پوست صورت فاکتور اصلی برای انتخاب رنگ هایلایت است .

پیشنهاد ما به بانوان گرامی

برای بهره مندی از تکنیکهای زیبا نمودن پوستتان و انجام کانتور و هایلایت توسط راههای ارتباطی در سایت شیرین جلالی با ما در تماس باشید.

Call Now Button