بهترین میکاپ آرتیست شمال تهران - شیرین جلالی

بهترین میکاپ آرتیست شمال تهران - شیرین جلالی


معرفی بهترین میکاپ آرتیست تهران

امروزه دغدغه ی بسیاری از خانم ها اینست که به کجا برای آرایش خود بروم؟ و یا اینکه پرس و جو میکنند ، اگر این آرایشگاه بروم پیش چه کسی بروم ؟ برای بسیاری از خانم ها آرایشگر و میکاپ آرتیست حرف اول را میزند. بنابراین ، بهترین میکاپ آرتیست در شمال تهران و ویژگی های بهترین میکاپ آرتیست های دنیا را به شما معرفی میکنیم تا با خیالی راحت آرایش را به دست هنرمندان عزیز بسپارید .

میکاپ آرتیست که در مقاله با آن آشنا میشویم یکی از عوامل تعیین کننده برای انتخاب آرایشگاه است همه افراد علاقه مندند تا آرایش منحصر به فرد و زیبایی داشته باشند و در آن شب و روز خاص بدرخشند .

با مطالعه 3 دقیقه ای این مقاله با ما همراه باشید.

میکاپ آرتیست چه کسی است ؟

میکاپ آرتیست در واقع همان آرایشگری است که شما با دقت آن را انتخاب کردید میکاپ آرتیست هم با هنر و خلاقیت خود صورت فرد را زیبایی دو چندان می بخشد. بنابراین ، یک آرایشگری حرفه ای کسیست که هم تخصص دارد هم هنر و خلاقیت بالایی دارد.

ویژگی های بهترین میکاپ آرتیست های دنیا

بهترین میکاپ آرتیست ها  چه ویژگی هایی دارند ؟

1- اخلاق

یکی از عواملی که بسیار افراد را جذب خود میکند اخلاق میکاپ آرتیست است، بنابراین با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفته طرز رفتار یک آرایشگر بسیار مهم تلقی شده است ، قبل از اینکه عروس خانم ها و یا بانوان گرامی با کار فرد ارتباط برقرار کنند در ابتدا رفتار و اخلاق آرایشگر است که افراد را به سمت خود جذب میکند و یا بعضاً دفع میکند.

2- مشاور خوب

بسیاری از خانم ها زمانی که به آرایشگاه مراجعه میکنند دوست دارند تبادل نظر با آرایشگر خود داشته باشند و از آنها مشاوره بگیرند ، زمانی که آرایشگر با اخلاق خوب و حرفه ای به نظرات خانم ها گوشش میدهند افراد را به سمت خود می کشانند ، و این سبب میشود که علاوه بر تکنیکی که آرایشگر دارد افراد با روی باز و دلی شاد به آن آرایشگر مراجعه میکنند و از مشاوره های آنها لذت ببرند.

در برخی از مواقع دیده شده عروسهایی از خستگی نتوانستند کاری که آرایشگر میگوید را انجام بدهند مثلاً ، موقع ریمل زدن یا خط چشم که حساس است چشمان خود را بالا نگه دارند و با تندخویی آرایشگر مواجه شدند و در اینجاست که چه حسی به آن عروس دست میدهد و  این میشود که انتخاب آخر عروس خانم است که پیش این آرایشگر بیاید .

3- انتقال حس آرامش

در نهایت روز عروسی که بسیار شیرین است اما پر از استرس  برای عروس خانم ها ست . پس با آرایشگر خوش اخلاق میتوان استرس عروس را کنترل کرد و روزی به یادماندنی برای عروس عزیز محیا کرد و مهم تر از همه این این اخلاق خوش حس خوب را به تک تک افراد منتقل میکند .

خانم شرین جلالی که بهترین میکاپ آرتیست شمال تهران است با رویی گشاده در خدمت شما عزیزان است تا بهترین حس را با هم تجربه کنید و حس خوب خود را به دیگران انتقال دهید اخلاق خوش برابر با حس خوب است ، حس خوب برابر با جریان خوب زندگی است .

3- هنرمند و خلاق

  • یکی دیگر از نکاتی که میتوان اشاره کرد هنر آرایشگر یا میکاپ آرتیست است.

همه آرایشگر ها به هنر و تخصص خود اطمینان دارند . بعضا ، حتی با خلاقیت خود سبک جدیدی در آرایش  ایجاد میکنند این دیگر نظر شماست که سبک مورد نظر را میپسندید یا خیر !

زمانی که شما از جای خود اطمینان داشته باشد خیالتان از بابت مواد مصرفی راحت میشود بنابراین ، میماند فقط سلیقه و هنر آرایشگر شما که با نمونه کارها و یا حتی یکبار عروس روز را ببینید متوجه میشوید سبک هایی که این آرایشگر انجام میدهد با چیزی که شما میخواهید مطابقت دارد یا خیر !

4- مدیریت زمان

یکی دیگر از عواملی که برای انتخاب آرایشگاه برای بعضی افراد مهم است منطقه ای که در آن آرایشگاه وجود دارد.

زمانی که افراد بخصوص عروس خانم ها و آقا داماد ها به سراغ آرایشگاه مورد نظر میگیرند یکی از فاکتورهای مهم برایشان به شمار می آید که مثلاً ، عکاسی و تالار و اینها نزدیک به آرایشگاه باشد تا بتوانند زمان خودشان مدیریت کنند .

البته ، این هم راه حل دارد که با آرایشگر خود درباره زمانی که میخواهند صحبت کنند تا هم از کیفیت آرایشگاه استفاده کنند هم به کارهای خود برسند . فقط مراقب باشید بخاطر بقیه کارهای عروسی آرایش خود را فدا نکنید .

در حقیقت زمانی که آرایشگر برای عروس خانم ها زمان تعیین میکند با توجه به فشردگی کارهای عروسی سر وقت حضور پیدا کند تا کار عروس در موقعی که قرار است ، به پایان برسد . بعضاً دیده شده یا آرایشگر دیر میرسد و یا انقدر تعدد وقت دارد که مجبور کارها را به طور همزمان انجام دهد ، بر کیفیت کارش کاسته میشود . بنابراین، آرایشگر باید وقت شناس باشد.

5- محصولات آرایشی

فاکتور مهم دیگر برای انتخاب آرایشگر موادی که برای آرایش کردن استفاده میکند

اگر برایتان ماندگاری مهم است حتما آرایشگری را انتخاب کنید که مواد مصرفی و محصولات آرایشی ایشان با کیفیت باشد چرا که اثر گذاری آن بروی صورتتان افزایش پیدا میکند و مدتهای طولانی بدون آسیب های جدی بروی پوستتان لذت آرایش را میبرید .

آرایش کردن خوب یعنی انتخاب آرایشگر حرفه ای با مواد با کیفیت و مورد قبول

گرچه در هزینه های شما تاثیر دارد اما ، واقعا می ارزد که این فاکتور را ارزیابی کنید/.

6- داشتن انصاف در هزینه های میکاپ

یکی از عوامل مهم دیگر در انتخاب آرایشگر که بعضاً تعیین کننده هم هست هزینه ای که بابت میکاپ پرداخت میکنید.

در برخی مواقع پیش آمده عروس خانم ها آرایشگر خود را انتخاب نموده اند اما قیمتی که پکیج برای عروس استفاده میشود بالاست و از پس هزینه های آن بر نمیایند و بررسی هایی که برای انتخاب آرایشگر خود کرده اند از دست میرود.

جمع بندی

با توجه به صحبتهایی که با هم در مقاله داشتیم انتخاب بهترین میکاپ آرتیست عروس در تهران برایمان مشخص شد فقط کافی است به نکاتی که در مقاله گفتیم توجه کنید .

چنانچه به دنبال بهترین میکاپ آرتیست شمال تهران و منطقه 1 تهران میگردین و به دنبال آرایشی تخصصی و زیبا هستین از طریق راههای ارتباطی داخل سایت با ما در تماس باشید.

آرایشگر حرفه ای همه این موارد را حتماً اجرا میکند ، چرا که زیبایی شما محبوبیت یک آرایشگر محسوب میشود . بنابراین آرایشگری را انتخاب کنید که حس خوب به شما انتقال دهد . همه درخشش عروس یک شبه ، که با دستان هنرمند آرایشگر محقق میشود .

با تشکر از همراهی شما عزیزان ارجمند ، حتماً ما را از نظرات خودتون بی نصیب نگذارین.

ارادتمند شما شیرین جلالی | میکاپ آرتیست

زیبایی شایسته شماست

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button